PSG-5 diagnostinis ADAPTERIS

 

Šis adapteris skirtas paskirstymo tipo siurblių su elektroniniu valdymu (VP44, VP29, VP30) diagnostikai. Adapterį prijungus tarp siurblio ir jungties lengvai galima patikrinti valdymo signalus, o prijungus prie personalinio kompiuterio nuskaityti siurblio gedimų kodus. Adapterio pagalba galima dirbti su bet kurio gamintojo automobiliu (Opel, Audi, Nissan, BMW ir kt.) kuriame yra tokio tipo siurblys...

PSG-16 diagnostinis ADAPTERIS

 

Prietaisas skirtas darbui su BOSCH paskirstimo siurbliais PSG16. Pagrindinė funkcija imobilaizerio duomenu perkelimas iš vieno siurblio į kitą. Prietaisas leidžia perprogramuoti siurblio programą keičant siurblį kitu.

 

 VOLVO ETM

 

Prietaisas skirtas VOLVO Magneti Marelli droselinių sklendžių patikrinimui. Galima pilnai patikrinti tiek išimtą, tiek esančią automobilyje droselinę sklendę. Prietaiso pagalba galima greitai nustatyti sklendės identifikaciją ir gedimus, stebėti realius parametrus ir pavaldyti droselinės sklendės atidarymo kampa. Visų šių funkcijų neįmanoma atlikti su įprastais diagnostiniais prietaisais.

 

 

© 2013 LBM webpage | Joomla 2.5 Templates by vonfio.de